Карантинні обмеження, строки будівництва метро на Виноградар та смерть актора Бельмондо – найрезонансніші новини понеділка

Автор: Любава Лисичкіна
22:17 06.09

Киян сьогодні приголомшили новиною про ймовірний жовтий рівень епіднебезпеки, перенесення строків будівництва однієї з найбільш очікуваних гілок метро та смерть улюбленого французького актора.

Карантинні обмеження, строки будівництва метро на Виноградар та смерть актора Бельмондо – найрезонансніші новини понеділка

“Великий Київ” зібрав найбільш обговорювані новини понеділка, 6 вересня. 

Карантин планують посилити вже з наступного понеділка – що заборонять

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко  заявив, що з наступного понеділка, 13 вересня, в Україні може бути запроваджений жовтий рівень епіднебезпеки у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19. Тобто карантин буде посилено.

“Сьогодні у нас відбулося декілька урядових зустрічей і нарад, які чітко показують – Україна вже сьогодні перевищила індикатори, які можуть перевести країну із зеленого рівня епіднебезпеки в жовтий. Ми від МОЗ подали відповідне клопотання до Кабінету Міністрів. На цьому тижні відбудеться комісія ТЕБ та НС, яка розгляне наше звернення, і, скоріш за все, що з наступного понеділка Україна перейде в жовтий рівень. Будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і які стосуються в першу чергу масових заходів”, – сказав Ляшко.

Строки будівництва метро на Виноградар хочуть перенести – нова дата

Метро на Виноградар не буде ще кілька років. Компанія-підрядник “Київметробуд” не встигає до кінця цього року виконати взяті на себе зобов’язання по добудові двох нових станцій – “Мостицька” і “Проспект Правди”.

Як стало відомо, генеральний підрядник через суд просить перенести закінчення строку дії договору з КП “Київський метрополітен”, зокрема здачу об’єкта мають намір змістити з 26 листопада 2021 року на 12 травня 2023 року. 

Помер французький актор Жан-Поль Бельмондо

На 89-му році життя помер французький актор Жан-Поль Бельмондо. В 2001 році актор переніс інсульт та припинив роботу в театрі та кіно. Втім, в 2008 році знов повернувся до роботи.

Загалом Жан-Поль Бельмондо знявся в понад 90 фільмах та виконав близько 40 театральних ролей. Він був улюбленцем мільойнів людей в усьому світі.

Нагадаємо, перед поїздкою Зеленського до США справу проти Порошенка закрили. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися