Карантин планують посилити вже з наступного понеділка – що заборонять

Автор: Марія Супрун
14:47 06.09

Із наступного понеділка, 13 вересня, в Україні може бути запроваджений жовтий рівень епіднебезпеки у зв’язку зі зростанням захворюваності на COVID-19. Тобто карантин буде посилено.

Карантин планують посилити вже з наступного понеділка – що заборонять

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в ефірі телеканалу Україна 24

“Сьогодні у нас відбулося декілька урядових зустрічей і нарад, які чітко показують – Україна вже сьогодні перевищила індикатори, які можуть перевести країну із зеленого рівня епіднебезпеки в жовтий. Ми від МОЗ подали відповідне клопотання до Кабінету Міністрів. На цьому тижні відбудеться комісія ТЕБ та НС, яка розгляне наше звернення, і, скоріш за все, що з наступного понеділка Україна перейде в жовтий рівень. Будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і які стосуються в першу чергу масових заходів”, – сказав Ляшко.

Міністр нагадав, що перехід на жовтий рівень здійснюється по всій країні, а в подальшому кожен регіон в залежності від показників захворюваності буде переводитися на інший рівень епіднебезпеки.

Наразі, за словами Ляшка, підстав для переведення якогось регіону в червоний рівень немає.

Що буде заборонено в жовтій зоні можна побачити в інфографіці. Зокрема, це відвідування установ соціального захисту, діяльність хостелів, робота нічних клубів після 24:00, проведення масових заходів для 20 і більше осіб.

Новые ограничения по зонам

Як повідомлялося, раніше столичним школам дали рекомендації стосовно роботи в умовах посилення карантинних обмежень після переходу регіону у жовту, помаранчеву чи червону зону.

Великий Київ у Google News

підписатися