Карантин в Україні подовжили до 31 серпня

Автор: Галина Ворона
13:52 16.06

9 червня всі регіони України перейшли до “зеленої” зони. Та попри це Кабінет міністрів продовжить карантинні обмеження через пандемію коронавірусу до 31 серпня. Водночас певні карантинні заходи послаблять.

Карантин в Україні подовжили до 31 серпня

Про це заявив сьогодні під час засідання уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Уряд офіційно сьогодні продовжить карантин до 31 серпня. Але водночас ми послабимо певні карантинні заходи”, — заявив прем’єр.

За його словами, важливо, що коефіцієнт виявлення позитивних випадків COVID-19 в Україні відповідає рекомендованому ВООЗ рівню 5%.

Таким чином станом на 10 червня в Україні досягнуто зеленого рівня епідеміологічної небезпеки, який дає змогу продовжити пом’якшення протиепідеміологічних обмежень”, — зазначив Шмигаль.

Зокрема, контроль самоізоляції здійснюватися не буде – за словами голови уряду, це дозволить оновити додаток “Дій вдома”.

Також Шмигаль зазначив, що в Україні вже працює понад 50 центрів вакцинації в Україні: “Зараз вийшли практично на 50 тисяч щеплень щодня і будемо прискорюватись. Крім того, вносимо зміни, які дозволять сімейним лікарям видавати довідки, які засвідчують проходження повного курсу вакцинації від коронавірусу і це має спростити отримання таких свідоцтв”.

Нагадаємо, 24 лютого Україна повернулась до адаптивного карантину із поділом областей на “червоний”, “помаранчевий” та “жовтий” рівень епідбезпеки. Наразі він запроваджений до 30 червня, але може бути подовжений. На початку червня уряд пом’якшив карантинні вимоги до бізнесу.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...