Карантин, день 87. Літом без дитячих таборів – пропозиція Ляшка

09:14 06.06.2020

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко вважає, що цього літа поки ще не треба відкривати дитячі оздоровчі заклади.

Карантин, день 87. Літом без дитячих таборів – пропозиція Ляшка

Про це Ляшко заявив в ефірі програми “Голос народу” на телеканалі “112 Україна”. За його словами, крім крапельних інфекцій, існує також величезна кількість кишкових інфекцій.

Це зараз головна дискусія, чи дозволить санітарний лікар відкрити дитячі оздоровчі заклади чи не дозволить. Я зараз дотримуюся думки, що дитячі оздоровчі заклади на цей літній сезон відкривати не можна, оскільки під час оздоровлення у нас відбувається близько 80 спалахів кишкових інфекцій. У цей час дітей забирають з оздоровлення, завозять в інфекційні стаціонари, в інфекційних стаціонарах зараз є хворі на коронавірус. Замість лікування кишкової інфекції ми можемо наражати на небезпеку інфікування ще і коронавірусом”, – заявив Ляшко.

Головний санітарний лікар пропонує утриматися від відкриття таборів до стабілізації епідеміологічної ситуації.

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що дитячі табори у школах планують відкрити не раніше липня. Водночас, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що дитячі табори в Україні запрацюють виключно на останньому етапі виходу з карантину.

Нагадаємо, що у Києві за вчорашню добу була рекордна смертність та 82 нових випадки коронавірусу. Столичних вірян закликали на Трійцю молитись вдома та не відвідувати церкви.

Наразі Київ також поки не відкриватиме ресторани та басейни.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...