Карантин, день 84. Метро вводить обмеження

08:28 03.06.2020

Столична підземка ще не повернулась до “докарантинних” навантажень у 1,5 млн пасажирів за день. Хоча пасажиропотік виріс удвічі: з 310 тисяч у перший день роботи до 675 тисяч на сьогоднішній день. У вагонах уже затісно для збереження дистанції, а вранці 2 червня навіть спостерігалося велике скупчення пасажирів на пересадочному вузлі зі станції “Золоті ворота” на “Театральну”. Тому у годину пік почали обмежувати вхід на станції, щоб люди не скупчувалися під землею.

Карантин, день 84. Метро вводить обмеження
Світлодіодне освітлення

Як пише “Сегодня” метрополітен почав застосовувати”дверні” обмеження у години пік, коли замість відкритих 3-4 дверей залишають відкритими двоє або одні.

Такі обмеження вже вводились у понеділок вранці на станціях метро “Академмістечко”, “Житомирська” та “Чернігівська”. Тут на вхід було відкрито мінімальну кількість дверей.

Пасажирам довелося трохи почекати, а потім спокійно зайти на станції. Наприклад, на метро” Чернігівська “частина дверей були закриті близько 20 хвилин, на” Житомирській “- 30 хв. Після того, як потік пасажирів спав, вхід на станцію відновили в звичайному режимі. Такі обмеження ми проводимо в режимі реального моніторингу ситуації, в залежності від пасажиропотоку “, – розповіли у Київському метрополітені.

Там зазначають, що при вході на станції повністю контролюється масковий режим.

На входах на станції повністю контролюється дотримання масочного режиму. Там регулярно звучать оголошення з проханням надіти маску. Люди дослухаються і виконують. А в вагонах метро самі пасажири повідомляли про людей, які знімають там маски. Порушникам роблять зауваження. Люди повинні розуміти, що несуть відповідальність, і перш за все, за своє здоров’я”, – додають в метрополітені.

Речниця метрополітену Наталка Макогон розповіла у СМІ, рішення про введення обмежень приймається в залежності від ситуації на кожній станції

Пасажиропотік ми відстежуємо у реальному часі, тому не можемо назвати точні години, коли та на скільки часу ми будемо стримувати швидкість наповнення станції. Якщо ми конкретно зараз бачимо, що на станції забагато людей і вони не можуть дотримуватися дистанції, то одразу вирішуємо обмежити вхід”, – цитують “Факти” її слова.

Читайте також:  Кияни хочуть змінити назву нової станції метро “Мостицька”

Також про метро вчора згадували ресторатори, що вийшли на акцію протесту під Кабмін. Вони гриміли кухонним начинням і  вимагали зняти обмеження на роботу закладів.

“Ми безпечніше ніж метро і маршрутки”, “Всі хочуть бути Велюр”, – написали на плакатах протестувальники.

Ресторатори хочуть, щоб їм дозволили роботу не тільки на літніх майданчиках, але і всередині. Найбільше страждають ті, у кого немає терас при закладах. Бізнесмени також вважають, що всередині зможуть краще організовувати дезінфекцію та інші епідеміологічні заходи.

Нагадаємо, у столиці 25 травня відновив роботу довгоочікуваний киянами метрополітен. “Великий Київ” провів ревізію метро після простою – відео тут.

Також “ВК” вирішив перевірити чи справді у підземці мало людей і проїхався у годину пік червоною гілкою з Лівобережки до Хрещатика – ФОТОРЕПОРТАЖ.

Великий Київ у Google News

підписатися