Карантин, день 79. Киян попередили про можливе повернення загрози

08:28 29.05

У столиці два дні поспіль спостерігалась позитивна динаміка по коронавірусу – тих, хто одужав, було більше, ніж тих, хто захворів. Та нові хворі все ж додаються, і влада міста розробила алгоритм, за яким у разі погіршення епідеміологічної ситуації може посилювати обмеження, щоб упередити стрімке розповсюдження вірусу.

Карантин, день 79. Киян попередили про можливе повернення загрози

Як розповів мер Києва Віталій Кличко, умови за яких місту доведеться повернутися до карантинних обмежень, наступні:

  • якщо загальна кількість нових випадків COVID-19 за останніх 7 днів становитиме більше, ніж 24 особи на 100 тисяч населення;
  • якщо завантаженість ліжок у медзакладах, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком коронавірусу, буде понад 75%.

Ще раз звертаюся до всіх: давайте разом не допустимо повернення до карантину! Давайте дотримуватися правил безпеки – не нехтувати масками, рукавичками, соціальною дистанцією, уважно ставитися до свого здоров’я! Це – нескладно і дуже необхідно”, – закликав Кличко.

Звичайно, будемо сподіватись, що гірше позаду. Он і у Дарницькому інтернаті, де пару тижнів назад виявили спалах  COVID-19, покращується ситуація. Після повторного тестування дітей та працівників закладу кількість хворих зменшилась. А у  Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей № 1, де коронавірус було виявлено у медичної сестри, взагалі більше ніхто із дітей та працівників не захворів.

Так що завдання киян – не забувати про небезпеку, берегти себе і своїх рідних, щоб не довелось знову сидіти зачиненими у чотирьох стінах. Особливо це актуально у найближчі вихідні, коли столиця святкуватиме день народження.

Читайте також: Пробіг під Каштанами: топ-5 запитань

загрузка...

А День Києва цьогоріч буде унікальним як ніколи: живий концерт на даху, вікторини, розповіді відомих людей про підкорення ними столиці, репортажі зі знаменитого Пробігу під каштанами, пробіжка мера Віталія Кличка… Правда, все це по телевізору.

Які події ще відбуватимуться цими вихідними – читайте у афіші. “Великий Київ” також підібрав для вас варіанти, де можна смачно поїсти, попити та хороше походити. До речі, походити вулицями столиці буде приємно. Незважаючи на онлайн-формат святкування дня міста, Хрещатик і Європейська площа вже традиційно нарядились у святкову ілюмінацію, яка разом з фонтанами, що запрацюють, створить потрібний настрій.

Якщо комусь свята покажеться маловато – завітайте у парк “Перемога”, де на вас чекають Чеширський Кіт, Кривава королева та Кролик.

Читайте також: Початок пляжного сезону в Києві перенесли

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...