Пробіг під Каштанами: топ-5 запитань

14:14 20.05

Цього року у День Києва, 31 травня, традиційний “Пробіг під каштанами” вперше пройде в форматі благодійної ініціативи #ПробігONлайн. Що це означає та як долучитися – розповіли організатори заходу.

Пробіг під Каштанами: топ-5 запитань

ТОП-5 найпоширеніших запитань про ПробігONлайн:

 1. Яка мета ##ПробігONлайн

Допомога та соціальна відповідальність завжди була в ДНК проєкту «Пробігу під каштанами», і тому оргкомітет вирішив об’єднати зусилля та направити їх на боротьбу з COVID-19.

Реципієнти #ПробігONлайн: українські лікарі та медичні заклади – Центр дитячої кардіології і кардіохірургії та лікарні, про які інформує Міністерство охорони здоров’я України на своєму ресурсі

 1. Механіка #ПробігONлайн

Стати частиною благодійного руху, залишаючись вдома, дуже ЛЕГКО:

 • зареєструйтеся на probig.kiev.ua і зробіть благодійний внесок у розмірі 100 грн.
 • завантажте інформацію про учасника (власне фото або логотип компанії), додайте слова підтримки медиків на сторінці #ПробігONлайн.
 • поділіться сторінкою або встановіть рамку #ПробігONлайн у Facebook.
 • увімкніть 31 травня 2020 о 09:00 #ПробігONлайн на головній сторінці probig.kiev.ua.
 1. Чи потрібно учаснику бігти 31 травня 2020 року

Цього року організатори просять кожного учасника у День Києва залишитися вдома та НЕ виходити на пробіжку. Варто не забути, що Пробіг – це не про біг на дистанцію чи на результат. Пробіг – про ДОБРО та ВЗАЄМОДОПОМОГУ. Цьогорічний формат передбачає благодійну фан-участь в ОНЛАЙНІ.

загрузка...

Головне пам’ятати, що ваша участь – врятує життя!

 1. Що буде 31 травня 2020 року

До Дня Києва організатори готують інтерактивну програму в ОНЛАЙНІ для учасників #ПробігONлайн та гостей, які 31 травня УВІМКНУТЬ головну сторінку probig.kiev.ua або зайдуть у соцмережі Пробігу.

 1. Чи можна взяти участь командою

ТАК. Починаючи від 10 осіб та до безкінечності ви можете реєструватися на #ПробігONлайн. Фізично подолати дистанцію команда не зможе, проте учасники матимуть можливість проявити свою корпоративно-соціальну відповідальність.

На сторінці #ПробігONлайн обов’язково буде інформація про команду, кількість учасників, лінк на сайт та фотографія. Також логотип команди з’явиться в «каруселі» на початку сторінки. А 31 травня у прямому ефірі оголосять найбільші команди з кількістю учасників від 50 осіб.

Зауважте, що ініціатива #ПробігONлайн не передбачає стартових наборів та/або сувенірної продукції. Саме тому благодійний внесок вдвічі менший, ніж минулорічні реєстрації на Пробіг.

Нагадаємо, що зустрітися на старті Пробігу вживу учасники зможуть 30 травня 2021 року на 28-му «Пробігу під каштанами». Всі внески, сплачені заявки від учасників, а також від корпоративних команд, будуть збережені та перенесені на 2021 рік. Реєстрацію буде відновлено після завершення #ПробігONлайн.

Посилання

Організатори #ПробігONлайн:

 • БО «БФ «Пробіг під каштанами»
 • Агентство маркетингових комунікацій «DIALLA»
 • Київська міська державна адміністрація, Департамент молоді та спорту міста Києва

 Нагадаємо, що минулого року “Пробіг під каштанами” зібрав рекордні 18 тисяч учасників. 

загрузка...