Спалах у Дарницькому інтернаті: після повторного тесту хворих поменшало

17:09 28.05

Ситуація у Дарницькому дитячому будинку-інтернаті, де було зафіксовано спалах коронавірусу, покращується. Після повторного тестування дітей та працівників закладу кількість хворих зменшилась.

Спалах у Дарницькому інтернаті: після повторного тесту хворих поменшало

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, медики повторно протестували дітей і співробітників інтернату:

  • із 55 дітей негативний результат ПЛР-тесту у 20.
  • із 32 співробітників негативний результат ПЛР-тесту у 10.

Троє з чотирьох осіб, які перебували у лікарні, вже виписані з медичних закладів.

Хонда також зазначила, що  у Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей № 1, де коронавірус було виявлено у медичної сестри, було взято біологічні зразки у 62 дітей та 38 співробітників. Серед дітей захворювання не виявили. У двох працівників тест показав позитивний результат, але симптомів захворювання у них немає, вони знаходяться на самоізоляції.

Чиновниця додала, що заклади продовжують роботу в обмеженому режимі і до них заборонений доступ стороннім особам. Держпродспоживслужба не зафіксувала жодних порушень, санітарні заходи проводяться в необхідних обсягах і посилювати їх немає потреби.

загрузка...

Ситуація повністю контрольована, в інших соціальних закладах Києва підозр на коронавірус немає, уточнила Хонда.

Нагадаємо, спалах коронавірусу у Дарницькому будинку-інтернаті виявили у середині травня. Вірус туди занесла молодша медсестра однієї з груп інтернату. Всього там виявили 81 інфікованого серед дітей і працівників.  У медсестри Центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1 коронавірус підтвердили 20 травня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...