Карантин, день 563. В університеті Богомольця відреагували на “ультиматум” щодо щеплення студентів

Автор: Марія Супрун
09:05 26.09

У Національному медичному університеті ім. Богомольця відреагували на скандал з наказом про обов’язкову COVID-вакцинацію для студентів, щоб ті, хто навчається, мали можливість відвідувати практичні заняття, а в іншому випадку їм загрожує відрахування. У медичному університеті назвали таку інформацію неправдивою.

Карантин, день 563. В університеті Богомольця відреагували на “ультиматум” щодо щеплення студентів

Роз’яснив деталі ректор, доктор медичних наук, професор Юрій Кучин на своїй сторінці у Facebook.

Кучин зазначив, що МОЗ України встановило ковідні обмеження щодо навчання і Національний медичний університет імені О.О. Богомольця “має виконувати наказ”.

“Мова про виключення студентів без вакцинації з НМУ не йде і не йтиме. Для студентів, які не пройшли вакцинацію, буде доступно онлайн навчання, як і минулого року”, – наголосив ректор.

Кучин звернув увагу, що студенти, які дійсно хочуть вчитися, працюють разом з “ковідними” бригадами і в стаціонарах у пацієнтів з коронавірусною хворобою. Відповідно такі майбутні медики “не мають ні себе, ні інших наражати на небезпеку”.

Ректор пояснив також ситуацію з проживанням не вакцинованих учнів у гуртожитках, і заявив, що подібні правила приймають самі студради.

“Щодо обов’язковості вакцинації або ПЦР-тесту при проживанні в гуртожитках – це рішення студентської ради, яка самостійно вирішує чи готові вони ризикувати своїм здоров’ям, проживаючи разом з не вакцинованими студентами”, – розповів Кучин.

Нагадаємо, і НМУ ім. Богомольця змусили студентів вакцинуватися, щоб бути допущеними до практичних занять. А пропуск таких занять загрожує відрахуванням. Адміністрація університету нібито дала їм час до понеділка, 27 вересня. Про це Styler розповіли самі студенти. Ресурс опублікував скан-версію наказу, який нібито отримав вуз. При цьому на ньому немає ані печатки, ані підпису ректора. У наказі йдеться про те, що в гуртожитки і на заняття не повинні допускати студентів без вакцинації або ПЛР-тесту.

Нагадаємо, з 23 вересня в усіх регіонах країни скасовується “зелений” рівень епіднебезпеки і запроваджується “жовтий”.

Великий Київ у Google News

підписатися