Зокрема, у жовтій зоні передбачено:
- заборонено проводити масові заходи за участю більш ніж 1 людина на 4 кв. м площі приміщення або наповненістю залів понад 2/3 у кожному;
- не більше 4 осіб у закладах харчування за столиком, а відстань між столами – мінімум 4 метри
- кінотеатри та інші заклади культури можуть працювати із заповненістю залів менше як на 2/3 або 50% місць у кожному окремому залі;
- робота спортзалів і фітнес-центрів можлива при завантаженості більш ніж 1 людина на 10 кв. м;
- роботу навчальних закладів, крім тих, де щонайменше 80% працівників мають “жовтий” або “зелений” Covid-сертифікат.
- громадські заклади (кафе, театри, концертні майданчики, кінотеатри тощо) працюють без обмежень, якщо щонайменше 80% персоналу і 100% відвідувачів, крім осіб до 18 років, вакциновано від COVID-19 однією або двома дозами і пред’явили відповідний сертифікат.
- При цьому бізнесу пропонується два варіанти роботи:
- працювати без додаткових обмежень, але для цього 80% персоналу та всі відвідувачі повинні мати «жовтий» ковід-сертифікат, що засвідчує отримання однієї дози вакцини, негативний ПЛР-тест або довідку про одужання. Бізнес має самостійно перевіряти наявність цих документів.
- працювати з усіма додатковими обмеженнями «жовтої» зони й не перевіряти відповідні документи про вакцинацію. Вибір залишається за підприємцями, і ми впевнені в їхній відповідальній позиції.
Карантинні обмеження з 23 вересня в інфографіці:
До слова, у зв’язку з посиленням карантинних обмежень із сьогоднішнього дня майже половина шкіл Київщини не зможе продовжити роботу (ПЕРЕЛІК)
Читайте також: Вакцинацію в Україні оголосили обов’язковою: заява МОЗ
Як повідомлялося раніше, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, Уряд на позачерговому засіданні ухвалив рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 грудня 2021 року.