Карантин, день 455. Україна готова до нових пом’якшень карантину

Автор: Марія Супрун
08:08 10.06.2021

Сьогодні на всій території України діє зелений рівень епідемічної небезпеки, тому Міністерство охорони здоров’я розглядає можливість пом’якшити карантинні обмеження.

Карантин, день 455. Україна готова до нових пом’якшень карантину

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко на засіданні Уряду. 

Поточна епідемічна ситуація в Україні дозволяє сьогодні говорити про те, що вся країна відповідає індикаторам зеленого рівня епідемічної небезпеки. Але наголошую, що попри покращення епідситуації не слід забувати, що COVID-19 не подолано, жодна з Європейських країн, в яких покращилась ситуація і з захворюваністю і з вакцинацією, не скасувала повністю обмежувальні заходи”, – зазначив міністр.

Наразі, в Україні рівень захворюваності становить 74 випадки на 100 тис. населення при визначеному показнику зеленого рівня  75 на 100 тис. населення. У 16 областях цей показник значно нижчий за визначений.

Прошу кожного українця бути раціональним, кожного підприємця – відповідальним, а кожного представника влади – заохочувати громади до мобілізації та самоорганізації. І пам’ятаємо, що найкращий захист від COVID-19 – це вакцинація. Вже зараз усі охочі, зокрема через додаток “Дія” можуть щепитись в центрах масової вакцинації, яких стає дедалі більше”, – додав Ляшко. 

Як повідомлялося, кияни займали місця в черзі з 5 ранку і приходили зі своїми стільцями. КМДА пояснили затримки відсутністю у киян декларації з лікарем.

Нагадаємо, щоб уникнути черг, на вакцинацію у МВЦ запустили попередній онлайн-запис (ІНСТРУКЦІЯ). Що необхідно мати при собі для вакцинації – тут.

Великий Київ у Google News

підписатися