Черги на вакцинацію в МВЦ: люди приходять зі своїми стільцями, а в КМДА назвали причину затримки

Автор: Марія Супрун
11:37 06.06.2021

Сьогодні в Києві з самого ранку приблизно 400 людей знову чекали в черзі на відкриття центру масової вакцинації, що працює на базі МВЦ.

Черги на вакцинацію в МВЦ: люди приходять зі своїми стільцями, а в КМДА назвали причину затримки
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Суспільне, займати чергу почали щонайменше з 06:00. Сьогодні центр працює з 10:00 до 17:30.

Багато хто прийшов зі своїми стільцями, а деякі кияни прихопили з собою книжки, напої та їжу.

Водночас, директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, аналізуючи результати третього дня роботи Центру вакцинації зазначила, що люди, які прийшли на щеплення без підписаної декларації з лікарем, затримують чергу на кілька годин. 

«Вже другі вихідні поспіль ми пропонуємо киянам вакцинуватися у досить зручному форматі. Зареєстровані на вакцинацію у «Дії» можуть прийти до МВЦ та щепитися. Зважаючи на велику кількість таких охочих минулими вихідними, наразі ми вдосконалили цей процес, розмежувавши потоки: окрема черга для запрошених та окрема для тих, хто також записаний у «Дії», але запрошення поки не отримав»,  нагадала Гінзбург.

Вчора, 5 червня, всього таким чином вакциною CoronaVac провакциновано понад 2500 осіб, але, ця цифра могла бути значно більшою.

«На превеликий жаль, на вакцинацію приходить багато людей, в яких не підписано декларацію з лікарем. Для розуміння – процес вакцинації людей із декларацією триває близько 7 хвилин. Якщо декларації немає – близько півгодини. Ось і порахуйте, на скільки швидше рухалася би черга, якщо у всіх охочих щепитися були декларації з лікарем. У мене наполегливе прохання до киян – приходьте на вакцинацію після підписання декларації. Це насамперед ваш зекономлений час. І повага до людей, які чекають у черзі», – зауважила Гінзбург.

Нагадаємо, на цих вихідних порядок вакцинації на базі МВЦ змінили, але вчора біля Центру знов були черги на щеплення.

Великий Київ у Google News

підписатися