Щепитися без черги: на вакцинацію у МВЦ запустили попередній онлайн-запис (ІНСТРУКЦІЯ)

Автор: Галина Ворона
13:48 09.06.2021

Кияни можуть скористатись попереднім записом на вакцинацію від COVID-19 у Міжнародному виставковому центрі та не стояти годинами в очікуванні своєї черги.

Щепитися без черги: на вакцинацію у МВЦ запустили попередній онлайн-запис (ІНСТРУКЦІЯ)
Світлодіодне освітлення

Попередній запис на вакцинацію від COVID-19 до центру вакцинації у Міжнародному виставковому центрі запустив медичний портал Helsi.me.

Як зазначається, наразі така опція доступна лише у Києві.

Тепер всі кияни можуть записатись на щеплення на зручний час та не витрачати час на черги під сонцем або дощем”, – йдеться у повідомленні.

Як записатися на щеплення від коронавірусу

  • перейти за посиланням на сайт Helsi.me.
  • вибрати зручний день та час та відправити заявку.
  • отримати смс із підтвердженням деталей запису. Його потрібно буде показати при вході до МВЦ разом із паспортом та попередньо зареєстрованою заявкою на щеплення у додатку “Дія”.
  • приїхати вчасно до МВЦ, вакцинуватися та бути здоровим.

Усі дані про вакцинацію та міжнародне свідоцтво про вакцинацію будуть доступні у безкоштовному додатку Helsi.

Нагадаємо, у столичному Центрі вакцинації проти COVID-19, створеному на базі Міжнародного виставкового центру, дві суботи і неділі підряд вакцинували усіх бажаючих, зареєстрованих через “Дію”.  У перші вихідні щеплювали вакциною CoronaVac 16 бригад. До  вакцинальної бригади входять реєстратор, лікар та медсестра. 29 травня “ВК” побував на відкритті Центру вакцинації в МВЦ. Було дійсно людно, але все працювало більш-менш злагоджено і щеплення не займало багато часу, хоча без довжелезних черг не обійшлося. Що необхідно мати при собі для вакцинації – тут.

Щоб запобігти чергам, минулими вихідними порядок вакцинації змінили та збільшили кількість бригад. Та це суттєво не вплинуло на ситуацію – кияни займали місця в черзі з 5 ранку і приходили зі своїми стільцями. При цьому у КМДА звинуватили у цьому киян, у яких відсутня декларація з лікарем – їх буцімто вакцинують довше.

Цими вихідними перші центри вакцинації запрацюють на Київщині –  хто може розраховувати на щеплення.

Великий Київ у Google News

підписатися