Наприклад, продовжується масштабна реконструкція зоопарку. Вчора пішла епоха – екскаватор зрівняв із землею вхід до звіринця. Він буде перенесений і облаштований на розі проспекту Перемоги та вулиці Зоологічної.
Також триває реконструкція Подільсько-Воскресенського мосту – мер Віталій Кличко побував на об’єкті і оприлюднив репортаж з місця. Бачимо, що робота ведеться у кількох напрямках: щоб облаштувати нові з’їзди на Верхній та Нижній Вали, вже кілька тижнів розбирають старий вантовий міст, у травні розпочнуть асфальтування проїжджої частини мостового переходу.
Інші фахівці збирають металоконструкції, які потім за допомогою супердомкартів поставлять на опори, перекладають інженерні мережі, облаштовують технологічні майданчики та проїзди.
Крім того, триває спорудження насипу в районі Русанівських садів та будівництво мосту над ними. Там вже бетонують встановлений прогін мосту зі сторони Троєщини, додав мер.
Мер підтвердив наміри відкрити рух автомобілів по мосту до кінця року і зайнятись будівництвом метро на Троєщину.
А сама підземка, що “відпочиває” від пасажирів, готується до роботи: фахівці підприємства посилили роботи з утримання інфраструктури у належному стані і все, що робили виключно вночі в коротке “технологічне вікно” виконують удень. А ще найближчим часом почнуть ремонтувати 3 станції, щоб зробити більш доступними для маломобільних пасажирів.
Ну і звісно, незважаючи на буденні проблеми, місто не забуває думати про майбутнє – є плани створити біля житлових масивів 17 буферних парків, призначення яких – туризм у вихідні дні, екскурсії та прогулянки, тихий та активний відпочинок.
Крім того, передбачається будівництво у віддалених районах нових об’єктів охорони здоров’я, культури, спорту та дозвілля, щоб вирішити для їх мешканців основні проблеми і зменшити кількість транспортних поїздок до центру міста, створивши нові робочі місця поряд із домом.
Отже столиця живе своїм життям, реалізує плани, закладає основи для майбутнього, деякі результати вже є, але ми їх поки не бачимо, бо сидимо вдома. Наприклад, виставку тюльпанів на Співочому полі створили ще минулого року, а милують око яскраві поля – сьогодні.
Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії