Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту – відеорепортаж від мера

13:20 23.04.2020

Будівництво Подільсько-Воскресенського мостового переходу триває. Робітники вже кілька тижнів розбирають старий вантовий міст, щоб облаштувати нові з’їзди на Верхній та Нижній Вали. У травні розпочнуть асфальтування проїжджої частини мостового переходу.

Будівництво Подільсько-Воскресенського мосту – відеорепортаж від мера

Про це мер столиці Віталій Кличко повідомив під час онлайн прес-конференції, додавши відеорепортаж з будівництва.

За його словами, також фахівці збирають металоконструкції, які потім за допомогою супердомкартів поставлять на опори, перекладають інженерні мережі, облаштовують технологічні майданчики та проїзди.

Крім того, триває спорудження насипу в районі Русанівських садів та будівництво мосту над ними. Там вже бетонують встановлений прогін мосту зі сторони Троєщини, додав мер.

У травні дорожники розпочнуть асфальтування проїжджої частини Подільсько-Воскресенського мостового переходу. А на початку літа розпочнуть встановлювати ванти на арочну конструкцію мосту. Далі повністю демонтують нижню частину тимчасових опор, і міст стане на своє місце”, – уточнив Кличко.

Він наголосив, що місто робить усе, щоб до кінця цього року відкрити автомобільне сполучення Подільсько-Воскресенським мостовим переходом. І розпочати будівництво нової гілки метро.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, раніше на Подільсько-Воскресенському мосту встановили 500-тонний проліт.

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися