Карантин, день 37. Стихія вдарила по Києву

09:13 17.04.2020

Вчора, вперше за останній місяць, темою дня у столиці була не пандемія, а протистояння стихії. Київ спочатку накрила пилова хмара, а потім міста дістався дим з Чорнобильської зони. Про все докладніше в традиційнобу огляді.

Карантин, день 37. Стихія вдарила по Києву Фото: Великий Київ

Так, “Великий Київ” першим помітив як пил накрив трасу Київ – Харків у Київській області. Видимість була дуже обмежана.

Потім ураганний вітер проніс хмару пилу над Києвом (фото, відео). Було оголошено штормове попередження.

Крім того, через сильний вітер впала частина риштувань Подільського мосту. Наразі, вже виконуються роботи з відновлення тимчасових конструкцій

Також, буревій дістався заходу Київської агломерації – піщана буря повалила дерева та спричинила відсутність світла у Бучі. 

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Як повідомило управління екології та природних ресурсів КМДА, дане погодне явище зумовлене змінами клімату: безсніжна зима, відсутність звичної норми опадів. Як наслідок – повітряна ерозія ґрунтів, зниження рівня ґрунтових вод, які і є причинами утворення пилу, який в столицю приніс північно-західний вітер.

Це ще не все. Вночі виявилося, що треба зачинити вікна й не виходити з дому, бо дим від пожеж у Чорнобильській зона та Житомирській області дійшов до Києва. 

Ввечері індекс забруднення повітря зашкалював – столиця стала найзабрудненішим містом у світі, але на ранок ситуація покращилась – вітри з зони ЧАЕС відступили.

Нагадаємо, що до 20 квітня на в’їздах у столицю запроваджено обов’язкове вимірювання температури.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...