Індекс повітря в Києві на ранок – Чорнобильські вітри відступили

08:15 17.04

Вчора крім пилової бурі до Києва дійшов дим від пожеж у Чорнобильській зоні. Киянам ввечері сказали позачиняти вікна та залишатися вдома. Індекс повітря зашкалював – столиця стала найзабрудненішим містом у світі, але на ранок ситуація покращилась – вітри з зони ЧАЕС відступили.

Індекс повітря в Києві на ранок – Чорнобильські вітри відступили

Зокрема, на сайті компанії IQ Air, яка займається приладами для вимірювання забруднення атмосфери і рішеннями з цього питання, ведеться постійний моніторинг якості повітря.

Станом на вечір 16 квітня індекс якості повітря в Києві становив 380 пунктів – це дуже високий рівень небезпеки, бо норма – до 50 пунктів. Був нестерпний запах гарі.

Дані IQ Air підтверджують і жителі Києва. Приміром, учора майже опівночі на Урлівській (район метро Осокорків та Позняків) бот AirVisual зафіксував індекс 367.

На 7:00 17 квітня, Київ опустився на другу сходинку з показником 163 пункти, пропустивши вперед Китай.

Рівень забрудненості повітря в Києві можна також відстежити онлайн по районах за допомогою мапи SaveEcoBot. В столиці встановлено 106 станцій моніторингу, з яких працюють 55.

Наразі найважче дихати жителям Харьківського масиву, Позняків, Дарниці, Мінського масиву, району просп. Науки.

За даними ДСНС, станом на ранок 17 квітня радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,012 мР/год, Київська область – в межах 0,011 мР/год при допустимому фоні 0,05 мР/год).

Зазначимо, як повідомив мер Києва Віталій Кличко, вночі спецавто «Київавтодору» мили столичні вулиці. Також він пообіцяв, що у зв’язку із задимленістю в місті, пов‘язаною із пожежами в зоні відчуження, вночі і наступними днями будуть збільшені маршрути і кількість поливо-мийної техніки на вулицях столиці.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, вчора Київ засипало пиловим буревієм. Від сильного вітру впала частина риштувань Подільського мосту.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...