Карантин, день 360. Всі українські міністри погодились щеплюватися індійською вакциною

Автор: Тетяна Сененко
09:17 07.03

Усі члени Кабінету міністрів України зроблять щеплення від коронавірусу індійською вакциною Covishield. Під час наради із прем’єром Денисом Шмигалем усі міністри домовилися вакцинуватися разом.

Карантин, день 360. Всі українські міністри погодились щеплюватися індійською вакциною

Про це в інтерв’ю одному з українських ЗМІ заявив міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт.

«У нас була нарада з прем’єром. Домовилися, що міністри оберуть час і провакцинуються, покажуть приклад», – сказав Гутцайт.

За його словами, у нього немає застережень через те, що щеплення робитиметься вакциною індійського виробництва.

«Якщо ці щеплення роблять всім українцям, якщо президент це зробив, міністр Степанов, які можуть бути питання», – сказав він.

Нагадаємо, 2 березня, президент Володимир Зеленський зробив щеплення від коронавірусу вакциною, що прибула днями в Україну.

В Офісі президента повідомили, що глава держави зробив щеплення під час робочої поїздки до Луганської області на території військового мобільного госпіталю № 59 разом з військовими лікарями та захисниками, які виконують бойові завдання на передовій і вже проходять планову вакцинацію.

Військовослужбовці, з якими вакцинувався президент, розповіли, що перед процедурою всім провели огляд – поміряли температуру, тиск та сатурацію. Після щеплення всі почувалися добре.
Нагадаємо, щеплення від коронавірусу також вже зробив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Вакцинальна кампанія в Україні розпочалася 24 лютого. На першому етапі вакцинуються медики та бійці ЗСУ у зоні ООС. Раніше МОЗ запустив портал з питань щодо вакцинації COVID-19. Як записатись на вакцинацію – дивіться відео-інструкцію.

Між тим, якщо вакцинація українців буде тривати такими ж темпами, як зараз, то владі знадобиться 200 років, щоб щепити всіх. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...