Карантин, день 101. Путін на Шулявці та заборона на вейп для підлітків

08:25 20.06.2020

На Шулявці помітили жіночку, що була одягнути в футболку з зображенням президента Російської федерації Володимира Путіна в військовій формі. Зображення довершував напис: “На страже”.

Карантин, день 101. Путін на Шулявці та заборона на вейп для підлітків

Відео з’явилось на “Києві Оперативному”. 

Можна побачити, як киянин знімає жінку на телефон та час від часу запитує, чи їй не соромно. Жінка просить забрати телефон та намагається вибити його з рук.  

Чоловік навіть викликав поліцію, щоправда, у коментарі “Сегодня” патрульні зазначили, що коли приїхали, то там не було ані жінки у футболці, ані чоловіка, що телефонував. 

Варто зазначити, що зображення Путіна на є протизаконним. Забороненою є нацистська та радянська символіка, в тому числі – “георгіївська стрічка”. 

Для тих, хто після стресу любить “перекурити” також є новини – вейпи та електронні сигарети планують дозволити курити лише з 18 років.

Кабінет міністрів вніс відповідний законопроєкт до Верховної Ради. Йдеться також про дитячі товари, що імітують тютюнові вибори або електронні сигарети. 

Штраф за порушення в цій сфері становитиме від 6 800 до 13 600. 

Вихідні будуть дощовими, тож не намочіть свої сигарети якими б вони не були! Якщо ви хочете залишатись вдома – ви маєте на це повне право. 

Раніше пи писали про варіанти спальних кімнат, в яких ви почуватимете себе начальниками

Щоправда, варіантів для вихідних в Києві ну дуже вже багато – наполегливо рекомендуємо пообідати в “Компоті”, сходити на виставку Сальвадора Далі або подивитись на фонтани – музичний супровід буває лише на вихідні! Інші цікаві події ми зібрали для вас тут, а знижки на піцу тут.

Крім того, можна завітати на Співоче поле на “Квіткове сафарі” – наш репортаж з квіткового раю дивіться тут

Пісня дня: Bruno Mars – Lazy Song. Пам’ятайте: вихідні для того, щоб відпочивати та лінуватися! 

Великий Київ у Google News

підписатися