Кандидатом наук все не закінчилося, Кива пішов в адвокати. Вже навіть склав іспит

Автор: Любава Лисичкіна
19:22 07.09

Запис в реєстрі свідчить про те, що Кива Ілля Володимирович складав іспит у Закарпатській обласній КДКА (кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури).

Кандидатом наук все не закінчилося, Кива пішов в адвокати. Вже навіть склав іспит

Інформація про це міститься в реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів України, повідомляє  Bihus.info. 

Журналісти переконані, що йдеться саме про народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Іллю Киву, адже людина з таким ПІБ в Україні одна.

Екзамен  для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні  нардеп склав в січні цього року.  

Як пояснила адвокатка Bihus.Info Марія Музичка, після іспиту кандидат має пройти 6 місяців стажування у адвоката з досвідом не менше 5 років та  виконати план стажування (підготовка процесуальних документів, ознайомлення із чинним законодавством тощо) і підготувати звіт.

“А потім має зібратися Рада адвокатів регіону  та ознайомитися із звітом та затвердити його. Теоретично, Рада адвокатів Закарпатської області має збиратись у вересні, відповідно, вже скоро стане зрозуміло, чи стане Кива адвокатом. Якщо так – він отримає привілеї, наприклад, його не зможуть обшукати без окремої ухвали і присутності представника Ради адвокатів”, – зазначила Музичка.

Як відомо, депутат від “Опозиційної платформи — За життя” Ілля Кива захистив кандидатську дисертацію та став кандидатом наук із державного управління. Захист відбувався у державному Інституті підготовки кадрів держслужби зайнятості. 

У відповідь на це колишній речник МОЗ Олександр Ябчанка спалив свій диплом і просив вважати це офіційною заявою з вимогою позбавити його наукового ступеня кандидата медичних наук.

Нагадаємо, раніше Кива прокоментував “голий” скандал з українками в Дубаї та грубо висловився про Україну.  Він написав, що “якби у світі проводилася Олімпіада для повій, Україна завжди б посідала всі призові місця, і тоді український гімн грав би нескінченно”.

Великий Київ у Google News

підписатися