Кадри прямо в серце, читання та співи. У Києві влаштували День білоруського мистецтва (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
22:59 11.07

Подія відбулася сьогодні, в рамках міжнародного “Тижня культурної солідарності з Білоруссю”. Програма фестивалю складалась з літературних презентацій нових білорусько-українських видань за участі авторів та перекладачів, концерту білоруських артистів та візуальної експозиції.

Кадри прямо в серце, читання та співи. У Києві влаштували День білоруського мистецтва (ФОТО)

Фестиваль розпочався  з презентації антології білоруської поетичної революції “БУМ-БАМ-ЛІТ” за участі перекладачів. Також у рамках фестивалю відбулись дві прем’єри: “Еврідіка не озирається” Сергія Прилуцького за участі авторки та перекладачки Олени Степаненко.

 

 

 

Окрім цього, в рамках фестивалю показали фотовиставку “Білорусь, що прокинулась” та мініекспозицію українського ілюстратора Олександра Грехова, присвячену подіям у Білорусі.

Музична програма фестивалю складалась з трьох виступів білоруських артистів, що внаслідок політичних репресій переїхали до Києва.

Читайте також: Білорусь закриває кордон з Україною – ЗМІ

Shuma — гурт, що поєднує етно, архаїчні білоруські наспіви та сучасні електронні жанри. Наступним грав  дует білоруської співачки акторки та активістки Анастасії Шпаковської (Naka) з піаністом-віртуозом Костянтином Гарячим.

Читайте також: Безкоштовно і онлайн. У Києві почався фестиваль швейцарського кіно

Завершив фестиваль хуліганський, саркастичний і місцями абсурдний виступ гурту RSP (Разбітае Сэрца Пацана).

 Нагадаємо, у столиці пройде Kind Family Run –  забіг  на підтримку будинку для онкохворих дітей.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися