Ірпінську колонію спробують продати вдруге – цього разу вдвічі дешевше

Автор: Галина Ворона
17:17 13.04

“Ірпінський виправний центр” виставили на повторний аукціон з приватизації, при цьому його вартість зменшено вдвічі: якщо на перших торгах за неї хотіли отримати 220 млн грн, то тепер – 110,1 млн грн.

Ірпінську колонію спробують продати вдруге – цього разу вдвічі дешевше

Про це повідомила пресслужба Фону держмайна.

Як зазначається, онлайн-аукціон відбудеться 16 квітня. Нова ціна – 110,1 млн грн. 

У Фонді підкреслили, що Ірпінську колонію закрили через зменшення кількості засуджених в Україні, але держава продовжує витрачати близько 10 млн грн на рік на її утримання. Це перший об’єкт, який виставляється на прозорі торги в рамках “великої приватизації” в’язниць.

Разом із тим, об’єкт має чудовий інвестиційний потенціал. Місце розташування – смт Коцюбинське Київської області, що знаходиться на відстані лише 6 км від столичної станції метро “Академмістечко”. Зручну логістику майбутній інвестор також зможе забезпечити і завдяки залізничній гілці, що знаходиться поруч”, – заохочують потенційних покупців у ФДМУ.

Зазначається також, що до об’єкта приватизації підведені комунікації: водопостачання, каналізаційна мережа, а електропостачання здійснюється двома підстанціями: 700 та 490 кВт. Загальна площа будівель та споруд активу – 28141,7 кв. м, розмір земельних ділянок – 8,3 га.

Нагадаємо, вперше Ірпінську колонію намагались продати вперше. Потенційні покупці розцінили стартову ціну як занадто високу і заявки не подали. За отримані кошти держава збирається збудувати нові виправні заклади європейського типу.

Великий Київ у Google News

підписатися