Ірпінська в’язниця у березні піде з молотка

Автор: Тетяна Сененко
14:59 15.02.2021

Онлайн-аукціон в’язниці у Коцюбинському Київської області, відбудеться 16 березня. Стартова ціна перевалила за 220 мільонів

Ірпінська в’язниця у березні піде з молотка

Стартова ціна на окреме майно державної установи “Ірпінський виправний центр (№132)” складає 220 211 588 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 15 березня. Про це повідомляє Фонд державного майна України.

“16 березня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації окремого майна державної установи “Ірпінський виправний центр (№132)”, що розташована в смт. Коцюбинське Київської області”, – йдеться в повідомленні.

У Фонді державного майна зазначається, що об’єкт приватизації являє собою комплекс будівель та споруд загальною площею 28141,7 м² і знаходиться в самому центрі Коцюбинського – на вулиці Залізничній, 1. Загальна площа ділянок, які займає установа, – 8,3 га.

“Ірпінський виправний центр припинив свою профільну діяльність в серпні 2019 року. Утримувати закриті установи, що не функціонують, є невигідним для держави, оскільки це мільйони гривень видатків щороку”, – зазначається в повідомленні.

Об’єкт має чудовий інвестиційний потенціал. Навколо зведений новий житловий масив, поруч – великий парк. Підведені всі комунікації – водовідведення і водопостачання, електрика тощо. Відстань до столичної станції метро “Академмістечко” – лише 6 км. Поруч є залізнична гілка та станція “Біличі”, що дозволить новому власнику забезпечити чудову логістику.

Так, приватизація відбувається в рамках спільного проекту Фонду державного майна та Міністерства юстиції України, який передбачає виставлення на прозорі онлайн-аукціони майна 35-ти виправних закладів, що не працюють.

Нагадаємо, за отримані кошти держава збирається збудувати нові виправні заклади європейського типу.

Великий Київ у Google News

підписатися