Інвестори “Аркади” знову мітингують. Що їм сказав Кличко

16:13 30.11.2020

Сьогодні, 30 листопада, інвестори ЖК “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах” знову перекривали Хрещатик, щоб привернути увагу до своєї проблеми суспільства та влади. На мітинг вийшли люди, які вклали гроші у квартири від банку “Аркада” та вже кілька років не можуть отримати ключі від своїх помешкань. 

Інвестори “Аркади” знову мітингують. Що їм сказав Кличко

Як зазначили організатори, цілями мітингу є:

  • Президенту України нагадати про необхідність впливу на місцеву владу та інші відповідальні органи виконавчої влади для вирішення питання щодо публічного призначення нового забудовника та надання гарантій інвесторам щодо завершення будівництва без доплат з боку інвесторів.
  • Меру міста Києва нагадати про необхідність публічного оголошення результатів аудиту, призначення нового забудовника та пошук джерел фінансування без доплат з боку інвесторів.

 

Водночас, сьогодні мер Києва Віталій Кличко заявив, що місто не залишить ошуканих інвесторів банку «Аркада» сам-на-сам із ситуацією, в яку вони потрапили.

Як ми і обіцяли, зроблений аудит будівництва всіх трьох житлових комплексів. Зараз результати аудиту – на розгляді в МВС, СБУ та Нацбанку. Протягом двох тижнів буде запропонований алгоритм добудови житла для ошуканих інвесторів. Ми не залишимо людей сам-на-сам із ситуацією, в яку вони потрапили», – підкреслив Кличко.

 

Нагадаємо, безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене вже більше 2 років. Хрещатик перекривали вже кілька разів, останній раз у жовтні. А також сьогодні.

Великий Київ у Google News

підписатися