Інвестори “Аркади” планують у четвер знову паралізувати центр Києва

14:20 21.10

Завтра, 22 жовтня, інвестори ЖК “Еврика”, “Патріотика”, “Патріотика на озерах” вийдуть на повторне перекриття Хрещатика. Люди вважають, що після місцевих виборів про їх проблему забудуть. 16 жовтня учасники акції вже перекривали Хрещатик на весь день, але до них не вийшов мер Києва Віталій Кличко, тому вони вирішили повторно влаштувати мітинг та паралізувати центр міста.

Інвестори “Аркади” планують у четвер знову паралізувати центр Києва

Організатори оприлюднили план проведення мітингу 22 жовтня:

08:30 – 09:00 – збір групи АвтоМітинг на паркувальнику майданчику на перехресті вулиць Старонаводницька та Лаврська 
09:00 – 10:30 – рух колони АвтоМітингу за маршрутом: вул. Старонаводницька – вул. Грушевського – Європейська площа – вул. Хрещатик – вул. Володимирська – вул. Прорізна – вул. Хрещатик.

08:30 – збір пішого мітингу на Банковій, 11, підготовка до мітингу.
09:00 – початок мітингу біля Офісу Президента.
09:00 – 10:30 – мітинг під ОПУ, виступи представників інвесторів.
10:30 – 10:45 – піша хода мітингу до КМДА.
10:45 – 20:00 – ПОВНЕ ПЕРЕКРИТТЯ Хрещатика, звернення до мера міста Києва Віталія Володимировича Кличка, виступи інвесторів.

Ціль мітингу – спонукати вище керівництво держави вжити всіх необхідних та дієвих заходів для відновлення та завершення будівництва всіх будинків.

Водночас, як заявив сьогодні під час онлайн прес-конференції мер Києва Віталій Кличко, наразі на всіх будівництвах «Аркади» триває аудит.

Завтра інвестори «Аркади» планують знову виходити на мітинг та перекривати вулицю Хрещатик. Хочу вкотре наголосити, на всіх будівництвах «Аркади» триває аудит. Його мають завершити в кінці листопада. За результатами аудиту фахівці визначать алгоритм, за яким будуть добудовані житлові комплекси «Аркади». А сьогодні це питання намагаються політизувати, підбурюючи інвесторів та дезінформуючи їх. В результаті ж створюють незручності всім киянам, які вимушені стояти в заторах, через перекритий Хрещатик», – наголосив Кличко.

Нагадаємо, 25 серпня поточного року НБУ визнав банк «Аркада» неплатоспроможним і запустив процес ліквідації. Це банк, в який довірителі інвестували мільярди гривень на будівництво квартир.

Безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене вже більше 2 років. Вже 17 червня, під час третього мітингу облаштували наметове містечко під будівлею КМДА. Акція протесту триває вже більше 140 днів. 16 жовтня інвестори “Аркади” перекрили Хрещатик на весь день (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...