“Кличко рейдерить! НБУ спить!” – центр перекрили ошукані вкладники (ФОТО)

15:29 16.10.2020

Сьогодні у центрі Києва відбувається масовий мітинг сімей, які вклали гроші у квартири від банку “Аркада” та вже кілька років не можуть отримати ключі від своїх помешкань. Учасники акції перекрили Хрещатик.

“Кличко рейдерить! НБУ спить!” – центр перекрили ошукані вкладники (ФОТО)

Інвертори вважають, що після місцевих виборів про їх проблему забудуть, тому вирішили вийти на мітинг.

Спочатку вони провели мітинг під Офісом Президента та передали свої вимоги, а саме:

  • Публічне оголошення результатів аудиту, проведеного ХК «Київміськбуд», до 25.10.2020 року.
  • Публічне призначення та оголошення нового Управителя Фондами фінансування будівництва та нового Забудовника.
  • Будівництво без доплат з боку інвесторів.

Потім учасники акції пройшли колоною до Хрещатика, де повністю перекрили дорогу біля мерії. Вимагали від мера вирішити ситуацію.

В руках вони тримали плакати, де були написи: “Зеленський не будь байдужим до інвесторів Аркади”, “Кличко рейдерить! НБУ спить!”, “Кличко виходь”, “Кличко виконуй рішення суду”, “Винних за грати – житло добудувати” та ін.

   

Біля будівлі КМДА чергували правоохоронці. 

Нагадаємо, безстрокова акція протесту об’єднання інвесторів банку “Аркада” розпочалася 29 травня 2020 року. Тоді мітингувальники прийшли під офіс “Аркади”, КМДА, НБУ та Офіс Президента з вимогою відновити будівництво 40 будинків, що заморожене вже більше 2 років. Вже 17 червня, під час третього мітингу облаштували наметове містечко під будівлею КМДА. Акція протесту триває вже більше 138 днів.

Як повідомив Кличко вчора, вибори тут ні до чого. Сьогодні триває аудит усіх будівництв «Аркади». Здійснює його компанія «Київміськбуд». Завершити аудит планують уже в листопаді цього року. І після цього буде визначений алгоритм, за яким будуть добудовані житлові комплекси «Аркади».

Великий Київ у Google News

підписатися