Індекс повітря станом на 15:00 – Київ в топ-15 найчистіших міст

15:00 20.04

“Великий Київ” продовжує слідкувати за динамікою забруднення повітря в столиці і в нас є чим порадувати киян. Наразі, столиця з індексом 19 пунктів опустилася на самий низ рейтингу по забруденню повітря та увійшла у топ-15 найчистіших міст.

Індекс повітря станом на 15:00 – Київ в топ-15 найчистіших міст

За даними компанії IQ Air, станом на 15:00 Київ в світовому рейтингу якості повітря займає аж 84 місце з 97, а зранку столиця була на 23 сходинці (73 пункти).

Як видно на карті SaveEcoBot, очистилися та стали “зеленими” всі райони Києва. Єдиною “оранжевою” плямою з перевищеною нормою забруднення повітря у 126 пунктів стали Жуляни.

Значне ранкове перевищення індексу забруднення на Київщині, також після обіду прийшло в норму. У Бучі зараз помірний рівень у 64 пункти (було 206), а у Ірпені – 51 (було 175).

загрузка...

Про покращення якості повітря у Києві також повідомив заступник директора Укргідрометцентру Анатолій Прокопенко. За його словами, концентрація пилу і залишків горіння у повітрі близька до норми.

Станом на 20 квітня завдяки зусиллям наших пожежників і деяким змінам синоптичної ситуації – зміни напрямку вітру і короткочасних дощів – якість атмосферного повітря в Київській, Житомирській областях, де спостерігалися найбільші осередки пожежі, а також у Києві значно покращилася. Завислі речовини – пил і залишки горіння, а також вміст у повітрі діоксиду сірки, діоксиду азоту, оксиду вуглецю та формальдегіду – близькі або трохи вище гранично допустимих концентрацій”, – повідомив Прокопенко.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, Київ перед вихідними засипало пиловим буревієм. Також до столиці дійшов дим від пожеж у Чорнобильській зоні. Загалом, хмара з Чорнобиля накрила всю Європу (КАРТА). “Великий Київ” три дні слідкував за динамікою забруднення повітря в столиці. Що це означає і яка загальна картина – пояснюємо тут.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...