IKEA в Україні: намагаємося бути ближчими для людей. Відкриватися в регіонах поки не будуть

Автор: Любава Лисичкіна
20:59 03.02

Керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле розповів, що в останні два роки компанія досліджувала український ринок з тим , щоб зрозуміти де люди живуть, де працюють і де проводять своє життя.

IKEA в Україні: намагаємося бути ближчими для людей. Відкриватися в регіонах поки не будуть

За словами Мелле, якого цитує RAU , це  скеровує   плани по розвитку однієї з найбільших у світі роздрібних мереж з торгівлі меблями і предметами домашнього вжитку – шведського оператора IKEA. 

Керівник  IKEA в Україні зауважив, що   Київ – сьоме за кількістю населення місто в Європі, і тому   пріоритет  компанії – сконцентруватися на столиці.

“Ми розуміємо, що в інших міст є також багато потенціалу, який ми будемо покривати за допомогою електронної комерції. Україна – дуже великий ринок “, – зауважив Флоріан Мелле.

Він також не конкретизував, чи буде відкриття IKEA у  ТРЦ Ocean Mall, повідомивши, що  мережа   тільки розробляє   подальші плани по розширенню і, як тільки буде  мати щось конкретне по інформації, обов’язково повідомить.

Мелле додав, що попри складнощі з інтернет-магзином, він  задоволений його відкриттям та роботою.  

“Це був для нас  виклик – відкрити онлайн-магазин під час пандемії. Але це був найшвидший шлях, щоб вийти на український ринок”, – додав він.

За його словами в IKEA попрацювали з   партнерами, щоб збільшити  можливості по роботі онлайн-магазину и сьогодні  в онлайн-магазині вже можуть запропонувати в п’ять разів більше товарів, ніж було на початку.

“Коли ми проводили опитування і запитували в українців, де вони віддають перевагу купувати товари та рішення для дому, завжди другим у рейтингу була IKEA. Це при тому, що магазину в Україні ще не було. Ми завжди намагаємося бути ближчими для людей і завжди пропонуємо ті рішення, які поєднують чудовий дизайн, функціональність і доступні ціни. Тому ми зазвичай кажемо про себе, що ми не лише дилер і постачальник меблів, ми хочемо приносити покупцям рішення. Таким чином, вважаємо, що ми – унікальні”, – додав Мелле.

Нагадаємо, виявилося, що відкриття першого магазину  IKEA в Києві  – майже подія номер один. Адже на відкриття магазину прийшов  навіть мер. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...