Перший магазин IKEA в Києві! На відкриття навіть мер прийшов (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
11:28 01.02

Мер Києва Віталій Кличко взяв участь у відкритті першого в Україні фізичного магазину IKEA. Він з’явився у ТЦ Blockbuster Mall.

Перший магазин IKEA в Києві! На відкриття навіть мер прийшов (ФОТО)

Разом із мером перший магазин шведської фірми в Києві відкрили та оглянули керівник ІКЕА-Україна Флоріан Мєллє і Надзвичайний та Повноважний посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг, повідомляє КМДА.

Мені приємно привітати компанію IKEA, киян і всіх українців із запуском роботи першого фізичного магазину в Україні. І я радий, що він відкривається в столиці. Ми спільно працювали над тим, щоб втілити цю ідею», – сказав Кличко.

Він також підкреслив, що одним зі своїх важливих завдань як мера європейської столиці вважає залучення іноземних інвестицій у Київ. Мер зазначив, що прихід такого інвестора, як IKEA особливо цінний у ситуації, яку сьогодні долає світ у зв’язку з пандемією.

Посол Тобіас Тиберг наголосив, що ІКЕА не просто відкриває у Києві перший фізичний магазин, а також пропагує таким чином відповідальне споживання, гендерну рівність і сталий розвиток.

У планах шведської компанії – відкриття і наступних магазинів в Україні.

Нагадаємо, про наміри IKEA вийти на український ринок стало відомо наприкінці 2017 року. У вересні 2018 вона почала набирати персонал в Україні. Перший магазин повинні були відкрити в ТРЦ Ocean Mall, який мав запрацювати у 2019 році. У зв’язку із затримкою відкриття ТРЦ Ocean Mall, плани IKEA змінилися – там вирішили до кінця 2019 року відкрити чотири торгові точки площею близько 500 кв. м. і видавати в них товар при замовленні через інтернет. У травні 2020 року компанія IKEA офіційно повідомила про запуск інтернет-магазину. А вже за кілька тижнів – він закрився.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...