Пристрасті по IKEA. Киян заспокоїли, що скоро з’явиться ще один магазин

Автор: Любава Лисичкіна
19:23 01.02

Київський ТРЦ Ocean Mall планують відкрити 1 вересня 2021 року. Власник говорить, що у ньому буде працювати ще один магазин IKEA. 

Пристрасті по IKEA. Киян заспокоїли, що скоро  з’явиться ще один магазин

Як повідомляє The Village Україна, про це в коментарі  повідомив бізнесмен і девелопер Вагіф Алієв.

За словами бізнесмена,  у ТРЦ буде працювати ще один магазин IKEA.  Як відомо,  про наміри IKEA вийти на український ринок стало відомо в кінці 2017 року. У вересні 2018 го вона почала набирати персонал в Україні. І перший магазин мали    відкрити саме в  ТРЦ Ocean Mall,  який в свою чергу планували ввести в експлуатацію в 2019 році.

Тоді у зв’язку із затримкою відкриття ТРЦ Ocean Mall, який повинен був стати першою великою торговою точкою IKEA в Україні, плани компанії змінилися.  

В той же час,  представник компанії IKEA в Україні сказав, що договір про відкриття магазину в ТРЦ Ocean Mall (як і в будь-якому іншому ТРЦ) поки не підписали.

Крім цього не слід забувати, що чимало суперечок було навколо  зведення цього ТРЦ:  активісти  та експерти певні, що будівництво  центру загрожувало будівлі Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації, так званій «Літаючій тарілці».

 Наразі відомо, що восени 2020 року «Літаючу тарілку» внесли до реєстру пам’яток архітектури та монументального мистецтва. Це означає, що будівлю не можна видозмінювати, а тільки реставрувати.

Нагадаємо, виявилося, що відкриття першого магазину  IKEA в Києві, яке сталося сьогодні, майже подія номер один. Адже на відкриття магазину прийшов  навіть мер.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...