“Хороші дівчатка люблять сидіти на колінах”. Лайк за сексизм від Мхітаряна та Хомутинника

13:46 17.01.2021

В мережі обговорюють сексистській рекламний пост московського ресторану «Хорошая девочка» його власника Олександр Орлова, а тим часом відомі українці лайкають його.

“Хороші дівчатка люблять сидіти на колінах”. Лайк за сексизм від Мхітаряна та Хомутинника Фото: restoclub.ru

Зокрема, в Instagram Орлова,я кий має ресторани і в Києві, написано наступне (мовою оригіналу):

“Многие хотят войти в «Хорошую девочку»… Мне повезло — я вхожу в нее и с парадного, и с заднего прохода. Получаю массу орального удовольствия, как и все, кого она обслуживает. Как говорится в меню: «Хорошие девочки любят сидеть на коленках. А плохие стоять»”.

Додамо, що сексистські пости були помічені і на сторінці ресторану. Так, одну з фотографій салату супроводжує напис «Дівчина з нічого може зробити скандал, капелюшок і салат». Розділ «Гаряче» прикрашає інший афоризм: «Є така риса чоловічого характеру, яку всі жінки терпіти не можуть. Це безгрошів’я».

У коментарях Орлова звинуватили у вульгарності та відсутності смаку за такі слова:

Натомість серед тих, хто вподобав таку сексистську рекламу ресторану з неоднозначними словами в меню немало відомих українців.

Лайки, зокрема, поставили колишня офіціантка, а зараз топ-модель Аліна Байкова. Мільйонер та київський забудовник, хмарочос якого палав минулого року, Артур Мхітарян – він частий гість на відкритті ресторанів Орлова в столиці. А також екс-регіонал Віталій Хомутинник, який на президентських виборах 2004 року був довіреною особою Віктора Януковича, а на виборах 2020 – його пов’язували з Притулою (“Голос”).

Зазначимо, що власник ресторану «Хорошая девочка» великий холдинг Bulldozer Group на чолі з Олександром Орловим. Він відкрив десятки ресторанів не тільки в Росії, але і кілька в Україні (Eshak, Guramma Italiana, Queen Country Club, Танукі). Російсько-українська війна триває вже багато років, проте на території держави досі працюють сотні російських підприємств. Гроші з цих ресторанів роками пливуть в Росію, наповнюючи російський бюджет податками, на яких озброюється російська армія.

Нагадаємо, Верещук, Арахамія і Корнієнко “здобули” антипремію за сексизм. Хто ще відзначився.

Великий Київ у Google News

підписатися