“Хочу подивитися на ФОПа, який сплатив податків на 8 тисяч”- Третьякова про допомогу бізнесу

12:33 01.12.2020

Глава комітету Верховної Ради з питань соціальної політики з фракції “Слуга народу” Галина Третьякова вважає, що фізичні особи-підприємці, які не сплатили до казни 8 тисяч гривень податків на рік, не мають право на “карантинну” допомогу від держави.

“Хочу подивитися на ФОПа, який сплатив податків на 8 тисяч”- Третьякова про допомогу бізнесу

Про це вона заявила під час засідання комітету, на якому розглядали законопроєкт президента Володимира Зеленського “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів” (№4429). Цим законопроєктом передбачено виплачувати 8 тисяч гривень одноразової допомоги українцям, що втратили зарплату через карантин, та до 8 тисяч підприємцям за збереження за працівниками робочих місць.

Має бути залізне правило: ти сплатив податки – держава тобі допомагає. Навіть якщо то Німеччина, яка допомагає, вона допомагає лише тим, хто сплатив… самозайняті особи сплатили там, наприклад, 9 тисяч євро податків на рік – отримали 5 чи 6. Тобто, навіть не 100% сплачений розмір податків вони отримують. Я хочу подивитися на ФОПа, який сплатив податків на 8 тисяч гривень. Хочу подивитися, чесно”, – сказала Третьякова.

Також вона додала, що суми, які виплачуються співрозмірні, але державний бюджет формується за рахунок податків, і спочатку треба допомогти тим, хто сплачує податки.

Читайте також: “У Вас Зе-ФОПія”. Підприємці знову вийшли на акцію протесту (ФОТО)

Нагадаємо, раніше “Слуга народу” Третьякова заявила, що безробітні народжують дітей “дуже низької якості”.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин