“Слуга народу” Третьякова заявила, що безробітні народжують дітей “дуже низької якості”

19:39 24.06

Народна депутатка від фракції “Слуга народу” Галина Третьякова, яка очолює парламентський комітет з питань соцполітики і захисту прав ветеранів, заявила, що малозабезпечені сім’ї народжують дітей “дуже низької якості”.

“Слуга народу” Третьякова заявила, що безробітні народжують дітей “дуже низької якості”

Відповідний відеозапис розповсюдили у соцмережах.

Зокрема, Третьякова заявила, що малозабезпечені родини, які “народжують дітей задля отримання державної допомоги”, народжують дітей “дуже низької якості, які теж “сідають” на публічні кошти”.

У якості позитивних прикладів вона також навела вислови нібито деяких британських політиків, що людей, які отримують соціальну допомогу, потрібно стерилізувати.

Крім того, Третьякова заявила, що очільник Сінгапуру Лі Куан Ю стерилізував жінок без вищої освіти.

“Отака має бути система, отака в мене філософія”, – підкреслила депутатка.

На висловлювання Третьякової відреагувала постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків, яка вимагає відставки Третьякової. У в відкритому листі організація назвала позицію парламентарки антисоціальною та антигуманною.

Нагадаємо, раніше дивною поведінкою відзначився депутат від цієї ж політсили Микола Тищенко – він роздавав лимони на місці вибуху будинку. Це мало захистити людей від стресу.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...