Харківська трагедія: сьогодні на всій території країни оголошено день трауру

09:50 23.01

У зв’язку з пожежею в будинку для літніх людей у місті Харкові, яка 21 січня 2021 року забрала життя 15 українців, на території країни оголошено день жалоби.

Харківська трагедія: сьогодні на всій території країни оголошено день трауру

Такий порядок регламентовано указом Президента України  № 23/2021.

Згідно з документом, 23 січня на території України приспустять Державний прапор на спорудах органів державної влади, будинках місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Крім того, мають бути скасовані всі розважально-концертні заходи та внесені відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

У цій страшній пожежі ми втратили 15 людей. Це були чиїсь батьки та матері, чиїсь бабусі й дідусі. Так, у них позаду було довге життя, але попереду їх точно не мала чекати така жахлива смерть. Ці люди мали право на турботу, догляд та безпеку на схилі своїх років. Щоб гідно вшанувати їхню пам’ять, завтра оголошено день трауру. Бо зайвих громадян в Україні не існує”, – промовив Володимир Зеленський.

Нагадаємо, страшна трагедія сталася вчора у Харкові. У двоповерховому будинку, переобладнаному під будинок для літніх людей, загинули 15 осіб.

Попередня причина займання – необережне поводження з електронагрівальними приладами. За всіма ознаками пожежу кваліфіковано як надзвичайна ситуація державного рівня. 

Читайте також: Пожежа в Харкові: поліція знає причини, урядовці вилетіли з’ясовувати обставини

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...