Пожежа в Харкові: поліція знає причини, урядовці вилетіли з’ясовувати обставини

23:08 21.01

У будинку для літніх людей на околиці Харкова, де сьогодні сталася пожежа, мали ремонтувати газове обладнання, і задимлення могло розпочатися з газового лічильника.

Пожежа в Харкові: поліція знає причини, урядовці вилетіли з’ясовувати обставини
 
Про це заявив під час позачергового засідання уряду голова Нацполіції Ігор Клименко.
 

За словами Клименка,  поліцейські опитали трьох доглядальниць цього будинку, управляючого та  співорендарку будинку, яка прооперована.

“Наразі встановлено  власника будинку та перевірили його причетність до переобладнань інших його будинків – у заклади аналогічного типу. Зараз вже встановили один такий будинок для літніх людей, де перебуває 24 людини. Він також працює без дозвільних документів», – цитує Клименка офіційний сайт Нацполіції. 

Слідчі розпочали кримінальне провадження за фактом порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки  у будинку для літніх людей «Золотий час».   За всіма ознаками пожежу кваліфіковано як надзвичайна ситуація державного рівня. 

Станом на 23:00 відомо, що члени урядової комісії, яка має встановити обставини та причини пожежі у будинку літніх людей у Харкові, на чолі з міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим терміново вилітають до Харкова.  

Раніше, під час засіданні уряду, який скликали через пожежу у Харкові, прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Державній службі з надзвичайних ситуацій провести позачергові перевірки функціонування готелів, хостелів та пансіонатів в Україні.

Нагадаємо, страшна пожежа в будинку для літніх людей трапилася сьогодні.  Пожежа сталася   у двоповерховому будинку, попередньо, переобладнаному під будинок для літніх людей. Загинули 15 мешканців цього будинку. 

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...