Харчування у столичних школах подорожчає: коли і що стало причиною

Автор: Володимир Хлєбников
17:23 21.01

В київських навчальних закладах, зокрема у школах, подорожчає харчування. Це відбудеться після завершення процедур закупівель, які вже розпочалися.

Харчування у столичних школах подорожчає: коли і що стало причиною

Принаймні таку відповідь отримали журналісти на свій запит від районних управлінь освіти Києва.

Так, у Солом’янському районі плата за обіди виростить удвічі. За словами в.о. начальника райуправління освіти Віктора Ужицького, наразі вартість однієї порції гарячого харчування становить 15,68 грн, а обіду –  21,15 грн. Втім, управління проводить закупівлі послуг з організації харчування, після чого харчування стане дорожче.

Планова вартість одного сніданку – 34 грн, одного обіду – 41 грн“, – повідомив Ужвицький сайту “Новини.LIVE”.

Читайте також: Нові правила харчування у школах: як віднині має змінитись дитячий раціон

У деяких навчальних закладах Деснянського району шкільні обіди вже подорожчали  на третину – з 35 до 45 грн. Якою буде остаточна ціна після завершення процедур закупівлі для шкіл, стане зрозуміло за результатами тендерів.

В Подільському районі, за словами начальника управління освіти Олексія Сидоренка, ціни на страви нового меню вже збільшилися на 6,2 %.

В інших районах столиці журналістам також підтвердили: ціни на обіди зростуть “через загальне здорожчення вартості продуктів по країні“.

Зміна вартості харчування відбуватиметься після проведення тендерних процедур та підписання договорів“, – зазначила заступник начальника управління освіти Святошинської райдержадміністрації Людмила Голованенко.

Аналогічні відповіді надали її колег з інших районів. Вони також пов’язують зміну вартості харчування із зростанням цін на продукти.

Щоправда, дещо відрізняється ситуація в Дніпровському районі. Там припускають, що вартість страв навіть  після закупівель залишиться без змін.

Зауважимо, сніданки в шкільних їдальнях, вартість яких становить 32 грн, фінансуються з бюджету Києва. Їх отримують безкоштовно учні 1-4 класів.

Читайте також: Держрегулювання цін: виробники та продавці попередили про можливе зникнення “соціальних продуктів”

Великий Київ у Google News

підписатися