Ґвалтували кілька годин і погрожували показати дитині мозок матері. Мешканка Київщини вперше розповіла про звірства окупантів

Автор: Галина Ворона
11:25 30.03

33-річна мешканка Київщини вперше розповіла, який жах пережила, коли в село прийшли окупанти. П’яні російські солдати застрелили її чоловіка, а її саму протягом кількох годин групово ґвалтували. Увесь цей час вона чула, як плаче її чотирирічний син, що ховався в котельні.

Ґвалтували кілька годин і погрожували показати дитині мозок матері. Мешканка Київщини вперше розповіла про звірства окупантів

Про це жінка розповіла в інтерв‘ю виданню The Times.

За її словами, 9 березня ввечері російський командир та ще один солдат прийшли в невелике село під Києвом, де жила родина Наталії (ім’я змінено. – Ред) і застрелили її чоловіка, 33-річного Андрія.

Після цього окупанти зайшли в дім і представилися. Як виявилось, командира звали Михайло Романов. Це відомий воєнний злочинець, який ґвалтує жінок та знущається над людьми в тимчасово окупованих населених пунктах України.

Жінка наказала 4-річному сину не виходити з укриття, а сама залишилась із росіянами. Один з них приставив їй до голови пістолет і наказав замовкнути, або він “покаже дитині мозок його матері”. Наступні кілька годин обидва негідники ґвалтували жертву.

“Їм було байдуже, що мій син плаче у котельні”, – згадує жінка.

Чоловіки приходили в цю ніч ще двічі, але востаннє вони були настільки п‘яні, що заснули. Тоді Наталія забрала сина і пішки втекла з села з дитиною на руках. Зараз вони знаходяться у безпеці далеко від рідного села.

Зауважимо, прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом згвалтування та подала у розшук московського покидька, українські ж захисники стверджують, що він вже отримав по заслузі.

Читайте також: Мами немає, залишилась лише ненависть. Жінка розповіла про особисту трагедію в Ірпені

Нагадаємо, про злочини путінської армії в Україні слід повідомляти у чат-бот.

Великий Київ у Google News

підписатися