Гуртожиток і будинки на Солом’янці будуть з теплом: котельню «Украероруху» передадуть «Київтеплоенерго»

Автор: Марія Супрун
18:13 24.06

У Києві триває підготовка до наступного опалювального сезону. Одним із напрямів цієї роботи є вирішення проблем із забезпеченням стабільного теплопостачання для споживачів, які отримують тепло від приватних та відомчих котельних. Нині місто спільно з комунальним підприємством «Київтеплоенерго» працює над вирішенням проблеми для споживачів у зоні обслуговування котельні, що належить державному підприємству «Украерорух».

Гуртожиток і будинки на Солом’янці будуть з теплом: котельню «Украероруху» передадуть «Київтеплоенерго»

Про це сьогодні під час виїзної наради повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв. Він зауважив, що місто ні на день не припиняє підготовку до опалювального сезону, який буде дуже складним.

За словами Пантелеєва, в Солом’янському районі є сезонна автоматизована котельня. Теплові мережі від котельні експлуатуються вже більше 30 років і потребують заміни.  Власник – ДП «Украерорух», яке практично не функціонує і не має можливостей повноцінно обслуговувати котельню в наступному опалювальному сезоні.

Минулого року проблеми із вчасним отриманням тепла для мешканців житлових будинків і гуртожитку тут уже були. То ж наразі підготовлено документацію для передачі котельні «Украероруху» на обслуговування КП «Київтеплоенерго».

Чиновник додав, що щороку місто змушене приймати рішення про відключення або переключення будинків від приватних або відомчих котельнь. Адже нині господарська діяльність з теплопостачання є збитковою і власники відмовляються надалі утримувати котельні.

Як заявив заступник голови КМДА, підготовка до зими проходить у штатному режимі, однак роботу корегує графік комендантської години та складнощі з придбанням матеріалів і трубопроводів. Утім, усі необхідні роботи місто виконає для стабільного старту тепла.

Нагадаємо, тарифи на газ і тепло “заморозили” на час війни.

Великий Київ у Google News

підписатися