Громада Микільської Слобідки пікетуватиме президента: припиніть знущання забудовника над природою і над людьми

Автор: Любава Лисичкіна
11:54 16.10

Як заявляють мешканці мікрорайону, забудовник ТОВ «Нова Слобідка» перетворило район в пекло, де править беззаконня і вседозволеність.

Громада Микільської Слобідки пікетуватиме президента: припиніть знущання забудовника над природою і над людьми Фото: Facebook ГО "Микільська Слобідка"
Як зауважують активісти,  більше 15 років громада Микільської Слобідки відстоює парк.
 
Активісти нагадують, що події 8 жовтня, коли відбулося побиття людей, стали точкою неповернення в цій жахливій боротьбі.   
 
“Єдиний вихід, що зможе раз і на завжди припинити цю безкінченну війну у середмісті Києва – створити Національний Парк Дніпровські острови, до якого увійдуть острови Дніпра і берег Лівобережжя, включаючи Микільську Слобідку і Урочище Горбачиха. Це єдиний шанс вберегти від забудови Лівобережжя та острови, які планомірно знищують, вбиваючи біорізноманіття та всю екосистему Дніпра в Києві!” – заявляють активісти.
 
Крім цього вони зазначають, що мають  інформацію про те, що кінцевими бенефіціарами будівництва по вул. Микільсько-Слобідській 7-9, є наближені до Офіс Президента України люди.
 
Акція протесту запланована на понеділок, 18 жовтня, на 9:00, за адресою Банкова, 11.
 
Нагадаємо, Кличко наказав “вигнати” забудовника на Микільській Слобідці: мешканці тримали оборону два дні (ВІДЕО)
 
Інформація про протистояння з’явилася ще 6 жовтня: активісти ГО “Микільська Слобідка” заявили, що забудовник  вчергове завіз тітушок, поламав барикаду та завіз техніку через комунальну парковку зону… Вони також повідомляли про  ризик сутичок і  просили  підтримати громаду Микільської Слобідки.
 
Нагадаємо, Київрада виділила ділянки під парк відпочинку “Микільська слобідка”. Відомо, що у доброустрій Микільської Слобідки вкладуть 50 млн грн приватних коштів.

Великий Київ у Google News

підписатися