Готуй сани влітку: до зими відремонтують майже дві сотні столичних котелень

Автор: Галина Ворона
19:06 04.06

До нового опалювального сезону у столиці відремонтують 183 районних та квартальних котелень, які забезпечують теплом 5 тисяч будинків – близько 40% житлового фонду.

Готуй сани влітку: до зими відремонтують майже дві сотні столичних котелень

Як розповіли в “Київтеплоенерго”, на теплоджерелах проведуть діагностику, обслуговування та ремонт водогрійних котлів, відновлять їх обмурування, відремонтують системи горіння, перевірять стан газо- й теплопроводів, димових труб, насосного та іншого обладнання, що працює для генерації і транспортування тепла.

Як зазначається, сумарно районні та квартальні котельні за опалювальний сезон виробляють до 40% загального обсягу теплоенергії в Києві. У зоні їх обслуговування близько 5 тис. житлових будинків.

Міжопалювальний період для нас не менш гарячий, ніж опалювальний сезон. До початку холодів ми повинні підготувати усе обладнання і мережі. Головна мета ремонтної кампанії — забезпечення сталої безаварійної роботи теплопостачального комплексу взимку”, – зазначив директор СП “Київські теплові мережі” КП “Київтеплоенерго” Василь Деревицький.

Читайте також: Теплопостачання у Києві організують по-новому: деталі

Нагадаємо, в столиці третій рік поспіль міняють в міжопалювальний період найбільш аварійні тепломережі. Цьогоріч вже замінили іржаві труби на бульварі Гавела.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...