У квартирах буде тепло і комфортно: на бульварі Гавела замінили аварійну частину тепломагістралі

Автор: Галина Ворона
16:20 28.04.2021

У столиці третій рік поспіль у міжопалювальний період мінятимуть аварійні тепломережі. Першу ділянку цьогоріч замінили на бульварі Вацлава Гавела, 36, яка була прокладена ще у 1986 році. Останніми роками на ній все частіше ставались аварії.

У квартирах буде тепло і комфортно: на бульварі Гавела замінили аварійну частину тепломагістралі

Про це повідомляє комунальне підприємство “Київтеплоенерго”.

Тож тепер послуга теплопостачання покращиться для 16 житлових будинків і 16 відомчих будівель, які перебувають у зоні обслуговування тепломережі.

Як розповів директор “Київських теплових мереж” Василь Деревицький, це перший проєкт заміни застарілих тепломереж у цьому році. Невдовзі стартує цьогорічна програма реконструкції столичних тепломереж, яку реалізують вже третій рік поспіль.

У “Київтеплоенерго” нагадали, що розпочали масштабну модернізацію теплоенергетики одразу після повернення енергооб’єктів в управління міста у 2018 році.

Нині зношеність теплових мереж у Києві становить 80%. За попередні два роки підприємство замінило 270 км трубопроводів, що становить майже 10% від їх загальної протяжності (понад 2,7 тис. км). Замість старих трубопроводів прокладають нові попередньо ізольовані. Вони обладнані запірною арматурою європейського зразка і системою аварійної сигналізації. Гарантійний термін експлуатації нових трубопроводів – 40-50 років. Завдяки тепломодернізації аварійність у мережі цього опалювального сезону знизилась на 15%.

Великий Київ у Google News

підписатися