Горилі Тоні з київського зоопарку надіслали подарунки з Німеччини

Автор: Тетяна Сененко
11:34 20.01

Найстаріший мешканець київського зоопарку отримав різдвяний подарунок із Німеччини. Горила Тоні з цікавістю розглядав сюрприз в яскравій коробці. Єдина горила в Україні вже спробувала свій подарунок.

Горилі Тоні з київського зоопарку надіслали подарунки з Німеччини

Про це повідомили в пресслужбі звіринця.

Улюбленець киян горила Тоні, який відзначив свій 47-й день народження, 12 січня отримав смачний подарунок з Німеччини на честь різдвяних свят.

Всередину яскравої коробки німці поклали новий плед і пів кіло родзинок, який Тоні вже спробував.

“Нашому Тоні дуже сподобався подарунок. Він зі спеціальною кишенькою в якій можна ховати родзинки, а також зі спеціальною чесалкою”, – розповіли в Київському зоопарку.

Цей подарунок був особливо приємний тварині, так як Тоні народився в Німеччині, в місті Нюрнберг. Ще в зоопарку зазначили, що подарунки для тварин передають постійно, найчастіше надсилають мед і горіхи.

Нагадаємо, горила Тоні зі столичного зоопарку після хвороби живе новим життям.

Нагадаємо, 8 лютого 2021 року у київському зоопарку захворів 46-річний самець горили Тоні. Тварина майже не гуляв вольєром і відмовлявся від їжі. На жаль, у зв’язку зі старістю, у Тоні знову загострилися хронічні хвороби. 46 років для горили (80 на людський вік) – це глибока старість (вони живуть до 50-55 років).

Через поважний вік, про нього піклуються з максимальною увагою – кілька років тому для горили повністю перебудували вольєр, а режим його харчування сформований відповідно до рекомендацій міжнародних фахівців.

Великий Київ у Google News

підписатися