У пошуках їжі та друзів: горила Тоні зі столичного зоопарку після хвороби живе новим життям

Автор: Любава Лисичкіна
23:15 25.02

Ветеринари ведуть щоденний моніторинг, згідно поведінки та результатів аналізів пропонують схеми лікування та профілактики. Присутня  постійна фармацевтична підтримка.

У пошуках їжі та друзів: горила Тоні зі столичного зоопарку після хвороби живе новим життям
Як повідомляють у Київському зоопарку, Тоні почуває себе набагато краще.
 
Співробітники зоопарку зазначають, що у горили найбільших змін зазнав раціон. Зокрема, збільшилась  кількість клітковини за рахунок віників із зелених гілок та бананового листя. Згодом до раціону додадуть   спеціальні кормові суміші.
 
Багато уваги співробітники відділу приматів приділяють добовому режиму. Тоні має бути більш активним, а це справжній виклик в такому віці. Кіпери розкладають корми по вольєру таким чином, аби Тоні доводилось більше рухатись, як у природі.
 
Проконсультувавшись з провідними європейськими фахівцями, фахівці столичного зоопарку створили змішану експозицію з птахами. Для цього Тоні познайомили з першим птахом – півнем, та переконались, що їх відносини безпечні для обох.
 
“У Тоні тепер багато справ, адже в нього з’явився власний курник. Він його “випасає”, спостерігаючи та спілкуючись з птахами”, – говорять фахівці київського зоо.
 

Нагадаємо, 8 лютого 2021 року у київському зоопарку захворів 46-річний самець горили Тоні. Тварина майже не гуляв вольєром і відмовлявся від їжі. На жаль, у зв’язку зі старістю, у Тоні знову загострилися хронічні хвороби. 46 років для горили (80 на людський вік) – це глибока старість (вони живуть до 50-55 років).

Через поважний вік, про нього піклуються з максимальною увагою – кілька років тому для горили повністю перебудували вольєр, а режим його харчування сформований відповідно до рекомендацій міжнародних фахівців.

 
 
 
 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...