Гордість професійних спортсменів та радість атлетів-любителів: чому відкритий басейн «Юність» обожнюють кияни

Автор: Оксана Тупальська
19:32 04.07

Плавати у спортивному басейні під відкритим небом – справжнє щастя для активних та свідомих жителів столиці. «Юність» має багаторічну історію та пишається великою кількістю професійних спортсменів, переможців Олімпіад, Чемпіонів України та Світу. Зараз там плавають діти і дорослі, які піклуються про своє здоров’я.

Гордість професійних спортсменів та радість атлетів-любителів: чому відкритий басейн «Юність» обожнюють кияни

В зимовий час басейн Школи вищої спортивної майстерності м. Києва накривають спеціальним тентом, аби там було тепло, а влітку – він стає відкритим. Тому під час тренувань можна дивитися на небо та слухати спів пташок. Нині подібний спортивний басейн під відкритим небом та з доріжками працює на ВДНГ – там теж є тренери і створюють групи підготовки різного віку. Проте «Юність» – місце фаховості та гордості за досягнення.

Відео Вікторії Лукаш

Відвідувачі басейну на вулиці Бастіонній, 7 не лише мають зручності – як душові з теплою водою та роздягальні та наявність в комплексі чергового лікаря, але і можуть з гордістю сказати, що їхні відвідування – це не про бовтання в воді у спеку, але про спортивні атлетичні досягнення, де кожного дня є нагода стати кращим плавцем та перевищити свої попередні можливості.

Відвідуючи басейн влітку, ви зможете познайомитися з колективом тренерів, полюбити це місце та отримати мотивацію для продовження тренувань і в холодну пору року.

Басейн для дорослих має довжину 50 метрів, 5 доріжок. Вартість відвідування тривалістю 45 хвилин від 150 до 200 метрів. Є спеціальна вартість для пенсіонерів. Персональне навчання з тренером коштує 500 грн за годину. А ще – є групи Аква-фітнесу, групи для вагітних.

Під час повітряної тривоги робота басейну «Юність», як і інших спортивних басейнів по всій території України припиняється і відвідувачів просять прямувати до укриття.

Читайте також: Під Києвом відкрили басейний комплекс в Ясногородці – куди йдуть у найбільшу спеку

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин