Головний урок війни: спільна мова не захистить від російського снаряду – Притула

Автор: Ольга Даниленко
16:25 27.06

Українці, які врятуватися від війни, мають забути про такі поняття: “Росія наш друг” чи “Там живут наши родственники поэтому нужно наладить отношения”. Тільки – бетонна велика стіна, рови, візовий режим, вишки з кулеметами.

Головний урок війни: спільна мова не захистить від російського снаряду – Притула

На цьому наголосив волонтер, засновник Благодійного фонду Сергій Притула.

На його думку, головний урок, який повинні засвоїти українці – спільна мова не завжди є причиною того, що снаряд не залетить у твою хату.

Я б дуже хотів, щоб ці люди, які врятуватися від війни, які бачили жах війни зробили висновки й забути про такі поняття, що “Росія наш друг” чи “Там живут наши родственники поэтому нужно наладить отношения”. Бетонна велика стіна, рови, візовий режим, вишки з кулеметами, я не знаю що ще треба зробити”, – наголосив волонтер в ефірі ТК “24 канал”.

Також Притула зазначив, що українці, на жаль, приречені на сусідство з російською ордою і вже століттями виборюють свою незалежність і саме зараз необхідно відкинути будь-який жаль до ворога.

Це навіть не орда, це антицивілізація. Це саранча, яка випалює, виїдає, вибачте, гадить там, де спить, а потім рухається далі. Рома Ратушний, Царство йому небесне, він сказав, дуже сильні слова: “Чим більше росіян ми вб‘ємо зараз, тим менше їх потрібно буде вбивати нашим дітям”, – додав він.

Читайте також: Голова Фонду “Повернись живим” Тарас Чмут: Шукайте винних у провалі оборони в Офісі президента, а не в армії

Нагадаємо, у Фонд Сергія Притули українці лише за добу перерахували $10,4 млн на купівлю безпілотників Bayraktar для ЗСУ. Всього було зібрано 600 млн грн на купівлю чотирьох Bayraktar.

Як повідомляв “ВК”, Фонд “Повернись живим” тепер може купувати засоби “активного ураження”, які є на озброєнні армій США та ЄС.

Великий Київ у Google News

підписатися