Фонд “Повернись живим” тепер може купувати засоби “активного ураження”, які є на озброєнні армій США та ЄС

Автор: Галина Ворона
12:38 22.06

“Повернись живим” першим серед благодійних фондів отримав право купувати з-за кордону товари військового призначення.

Фонд “Повернись живим” тепер може купувати засоби “активного ураження”, які є на озброєнні армій США та ЄС

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Повернись живим”.

Як пояснила волонтерка-юристка фонду Руслана Величко, з кінця березня Фонд зареєстрований як суб’єкт здійснення міжнародних передач товарів, зокрема, товарів військового призначення у Державному експортному контролі України і тепер може передавати не тільки певний вид оптики, зв’язку тощо, а й засоби “активного ураження”, які є на озброєнні у армії США та інших передових європейських країн”.

Такий статус, найголовніше, дає нам право купувати у виробників відповідні товари напряму — без посередників. І саме це не тільки здешевлює ціну, а й убезпечує від неякісного товару та недобросовісних продавців”, – зауважила вона.

За словами представниці фонду, основна увага буде приділятись летальному озброєнню, яке посилить наші Збройні Сили.

Ми готові і спроможні купувати та передавати на баланс у військові частини ударні БПЛА, гвинтокрили, боєприпаси та багато чого іншого, що пришвидшить нашу перемогу”, – запевнила вона.

Команда фонду закликає всіх небайдужих — зокрема, великий та середній бізнес, ІТ-кластер і діаспору по всьому світу — долучитись, і допомогти реалізувати найамбітніші проєкти та закрити критичні запити військових.

Ми вже реалізуємо угоди на загальну суму близько 20 мільйонів доларів і незабаром порадуємо вас першими досягненнями. Частина з цих коштів була витрачена на один із найпотужніших виробів у своєму класі. Слідкуйте за новинами Фонду. Зовсім скоро ми розкажемо вам про проєкт, який уже змінив хід війни та показав максимальну ефективність на полі бойових дій”, – підсумували у “Повернись живим”.

Читайте також: Як отримати допомогу від «Повернись живим»: працює гугл-форма

Нагадаємо, Фонд Порошенка і ГО “Справа Громад” переоснастили 24 пікапи для фронту.

Великий Київ у Google News

підписатися