Гідравлічні випробування в Києві: вже виявлено 116 пошкоджень мереж

Автор: Марія Супрун
13:44 12.05

Столичні теплопостачальні підприємства активно готують міське господарство до роботи взимку. Здійснюється випробування на міцність теплових мереж та джерел теплогенерації – котельних, станцій теплопостачання тощо.

Гідравлічні випробування в Києві: вже виявлено 116 пошкоджень мереж

Про це під час інспекції одного з енергетичних об’єктів міста повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Станом на зараз виявлено 116 пошкоджень теплових мереж. Тривають роботи з їх усунення. Гідравлічні випробування провели на близько 40 об’єктах теплогенерації.

«Ми розуміємо, що проведення гідравлічних випробувань потребує тимчасового припинення послуги гарячого водопостачання, однак це необхідні роботи. Краще виявити та усунути аварії в літній період, аніж у морози. Усі аварійні бригади працюють в посиленому режимі попри ризики воєнного стану, і ми сподіваємось, що кияни з розумінням поставляться до тимчасових відключень», – зазначив Поворозник.

Нагадаємо, теплоенергетичний комплекс Києва – один із найбільших у Європі. Однак, близько 80% тепломереж перебувають в аварійному стані, а більшість обладнання потребує заміни. Саме тому щорічне проведення комплексу регламентних робіт дозволяє виявити найбільш слабкі та потенційно аварійні ділянки мереж і відремонтувати їх.

Як повідомлялося, київський зоопарк запрацював в режимі парку – кого можна побачити.

Великий Київ у Google News

підписатися