Гаряча вода повертається до будинків у 6 районах

15:41 25.05

Впродовж дня 25 травня комунальники відновлять гаряче водопостачання на Троєщині, Виноградарі, Воскресенці, Лісовому та Мінському масивах, Оболоні та Відрадному, де закінчили проведення гідравлічних випробувань. Гаряча вода повернеться у 2,6 тис. будинків (20% житлового фонду Києва).

Гаряча вода повертається до будинків у 6 районах

Про це повідомляє пресслужба “Київтеплоенерго”.

Зазначається, що за два тижні комунальники перевірили гідравлічну міцність мереж від ТЕЦ-6, районних котелень «Виноградар», «Воскресенка, «Відрадний», станції теплопостачання №2, а також низки квартальних котелень.

За цей виявили близько 300 пошкоджень мереж, які станом на сьогодні усунено для відновлення гарячого водопостачання.

Станом на сьогодні пройшли випробування 25% магістральних тепломережах та 50% тепломереж квартальних котелень Києва. Роботи ведуться з суворим дотриманням графіку, затвердженого КМДА.

За даними “Київтеплоенерго”, для забезпечення оперативного усунення пошкоджень, виявлених під час гідравлічних випробувань, в цілодобовому режимі працюють 32 аварійні бригади підприємства. В середньому за добу вони усувають 40 пошкоджень.

загрузка...

Нагадаємо, цього року через карантин гідравлічні випробування тепломереж в Києві розпочалися пізніше, ніж зазвичай. Наразі триває друга черга гідравлічних випробувань.

Про гідравлічні випробування тепер також можна дізнатись через Тelegram.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...