Друга черга гідравлічних випробувань – де зникне гаряча вода

15:57 18.05

Друга черга гідравлічних випробувань тепломереж в Києві розпочнеться 19 травня та триватиме близько двох тижнів — до 5 червня. На міцність будуть випробовувати мережі частини Солом’янки, Шулявки, Теремків, Осокорків та центру Києва.

Друга черга гідравлічних випробувань – де зникне гаряча вода

Як повідомляє “Київтеплоенерго”, гаряче водопостачання з завтрашнього дня призупиниться для 1300 житлових будинків. Усі адреси будинків, де буде відсутня гаряча вода доступні за посиланням.

Також інформація про терміни проведення гідравлічних випробувань в Києві розміщується на будинкових дошках оголошень. Крім цього, клієнти можуть отримати її в Центральній диспетчерській з питань ЖКГ за номером 15-57 (зі стаціонарного телефону) або (044) 500-1557 (з мобільного).

Як повідомлялося раніше, про гідравлічні випробування тепер також можна дізнатись через Тelegram.

Нагадаємо, цього року через карантин гідравлічні випробування тепломереж в Києві розпочалися пізніше, ніж зазвичай. Після послаблення обмежувальних заходів без гарячого водопостачання залишились Троєщина, Лісовий масив, Воскресенка, Оболонь, Мінський масив, Виноградар та Відрадний. Завершення першої черги випробувань очікується 25 травня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...