Коли у столиці стартують гідравлічні випробування

13:36 08.05.2020

Із 12 травня у столиці розпочнуть проведення гідравлічних випробувань тепломереж, які не виконувались у період карантину. Такі роботи є необхідною частиною підготовки мереж до зими. Їх проводитимуть поетапно у кожній зоні всіх теплоджерел – відповідно до затвердженого графіку. На кожній окремій ділянці гідравлічні випробування триватимуть близько двох тижнів. На цей час відповідні теплові пункти відключатимуть, а подача гарячого водопостачання тимчасово припинятиметься.

Коли у столиці стартують гідравлічні випробування

 Про це сьогодні повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він пояснив, що комунальники мали розпочати тестування мереж ще на початку квітня, одразу після завершення опалювального сезону. Однак, враховуючи карантин і перебування багатьох людей вдома або на дистанційному режимі роботи, місто прийняло рішення відтермінувати їх проведення.

Враховуючи перший етап послаблення карантину та необхідність повноцінної технічної підготовки мереж, ми розпочинаємо процес гідравлічних випробувань”, – додав Пантелєєв.

За словами чиновника, проведення гідравлічних випробувань заплановане у всіх районах столиці для того, щоб перевірити теплові мережі на міцність та уникнути підвищеної аварійності під час старту опалювального сезону. Це значно знижує аварійність і в опалювальний період.

Ми розуміємо, що відсутність гарячої води – це дискомфорт і перепрошуємо у киян за це. Однак іншого способу підготовки мереж централізованої системи теплопостачання, яка працює в столиці, немає. Просимо з розумінням поставитись до цього кроку. Комунальне підприємство “Київтеплоенерго” та його працівники максимально якісно та оперативно виконуватимуть ці роботи”, – сказав заступник голови КМДА.

Нагадаємо, на початку карантину мер Києва Віталій Кличко дав доручення не відключати гарячу воду споживачам під час дії обмежувальних заходів. А ще міська влада звернулась до Кабміну з пропозицією змінити формат гідравлічних випробувань теплових мереж, щоб зменшити терміни, коли в будинку відсутня послуга гарячого водопостачання під час проведення тестувань трубопроводів.

Великий Київ у Google News

підписатися